Скільки вовка не годуй, а його все одно в Рим тягне

13.03.2018

Author of the article: Iryna Ivasiv


Вже зовсім скоро відбудеться матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів між Шахтарем та Ромою. На цей раз українському клубові доведеться протистояти римським вовкам у них вдома. І якщо у домашньому матчі номеру 1 в Україні вдалося засмутити італійського номера 3 у Серії А (і разом із тим Франческо Тотті на українських трибунах), то на чужій території нашим футболістам доведеться бути обережними.

Пригадаємо попередню гру. Одна з найбільших неприємностей для гірників реалізувалася в особі Дженгіза Ундера. Попри свій не надто високий ріст (трохи більше 170 см) цей футболіст прекрасно працює на другому поверсі, витягуючи передачі від партнерів по команді. Захисту Шахтаря довелося нелегко із ним, особливо Ярославу Ракицькому вже з перших хвилин. Виявилося це в голі турецького гравця Роми, який Ісмаїлі не зумів перехопити. Протистояння цих двох перейшло і на другий тайм. Отже, за шкалою потенційних небезпек для Шахтаря Ундер, скоріше за все, стоїть на першому місці.

Хоча є ще одна загроза, можливо навіть не менша. Це Едін Джеко, надія на порятунок Роми і той, на якого покладається багато сподівань. Принаймні так вважають італійські ЗМІ. У першому матчі П‘ятову не раз доводилося парирувати його удари. І головна небезпека цього футболіста у тому, що він запросто може активізуватися під кінець гри і створити справжню несподіванку для вимотаного захисту (згадайте, як він у другій половині 2 тайму пресував Ракицького, Ордеця, та й зрештою воротаря гірників).

І, звісно ж, римські вовки можуть пишатися своїм голкіпером. Алісон Бекер просто фантастично парирував не слабенькі удари Марлоса і Тайсона, а пізніше і Степаненка. Воротарська інтуїція у нього просто на висоті, тому щоб поламати такий замок на воротах Роми, доведеться діяти швидко і точно. 

Звісно, варто зважати і на інших футболістів, таких як Наїнгголан, Манолас (який також добре грає в повітрі), Перотті та інших. 

Загалом, Ді Франческо планує притримуватися звичної схеми 4-3-3 і у матчі-відповіді.  

Попри певні втрати у стані гірників (найнеприємніша із ситуацій, звісно, це чергова травма Кривцова у першому матчі), у них є свої козирі. Перш за все, П‘ятов у домашньому матчі впорався зі своєю роллю, не втрачаючи пильність і відбиваючи підступні удари Джеко та інших футболістів Роми.

Окрім того, активність Марлоса та Феррейри за деякий час здатна розхитати структуру захисту суперника, як це було на «Металісті» в кінці лютого.

Ну і взаємодія між Фредом, Ісмаїлі та Бернардом як в оборонних так і в атакувальних ситуаціях може принести свої плоди.


Тому беремо з собою їжу, пиво (за бажанням) та вболівальницький запал і вмикаємо телевізор на каналі «Футбол-1» або «Україна» о 21:35, адже на «Стадіо Олімпіко» сьогодні буде гаряче.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *